Specializovaný prodej
Specializovaný prodej Specializovaný prodej

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

 1. Osobní převzetí - pouze po dohodě Železný Brod a to vše zdarma.
 2. Pro dopravu je využita dopravní společnosti Česká pošta.
 3. Česká pošta - Balík do ruky 143,99 Kč i s DPH (nad 6050 Kč zdarma). Česká pošta - doporučená zásilka 114,95 Kč i s DPH. 1 balík max. 15 kg (doporučená zásilka, cenný balík). Nad 15 kg. a více balíků se počítá doprava individuálně.
 4. Provozovatel e-shopu neposkytuje osobním odběr zboží a nemá žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop.
 • na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
 • Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
 • Všechny ceny před slevou platí pokud zákazník chce zboží od dodavatele osobně předvést popř. udělat komplexní školení na obsluhu výrobku. Tuto službu nabízí jen náš dodavatel.
 • Provozovatel e-shopu neposkytuje osobním odběr zboží a nemá žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop. E-shop pouze zprostředkovává prodej zboží. Provozovatel obchodu není přímý dodavatel zboží. Garant - K s.r.o. , Štefánikova 376, Železný Brod  468 22, tel.: 484 350 555, e-mail: obchod@garant-k.cz, mobil: 602 100 061.
  1. na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
  2. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
  3. Všechny ceny na webu jsou uváděny i s DPH.
  4. Do ostatních států dodáváme jen na přání a po předchozí domluvě. Aktuální cenu dopravy a celkovou cenu dodávky Vám sdělíme na požádání